شتاب دهنده ها


 

بسمه‌تعالی

معرفی  شرکت‌های نوآور طرف قرارداد همکاری

WhatsApp Image 2021-07-12 at 09شرکت دانش سبز ماهان

 

 

 

تحقیق ناب، نوآفرينی، كيفيت‌افزایی و اعتمادآفرینی، ارزش‌هایی هستند كه شركت دانش سبز ماهان در تلاش مستمر خود در راستاي پیشبرد كشاورزي پايدار و مدرن با غایت تکمیل زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و توانمندسازی كشاورزان پرتلاش اين مرز و بوم دنبال مي­كند. اين شركت با همكاري پيشروترين كشاورزان كشور، محققان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌ها تاسيس و تاكنون توانسته در كارنامه موفق خود اعتماد كشاورزان، كارشناسان و عرضه‌کنندگان معتبر نهاده‌های کشاورزی را جلب نمايد و با تعریف و اجرای پروژه­هاي هدفمند تحقيق و توسعه به شیوه‌ای نوآورانه در زمینه كشت‌هاي هيدروپونيك و تغذيه گياهان مختلف توام با معرفی نهاده‌هاي مناسب كشاورزي، افزايش عملکرد محصولات كشاورزي را در پرتو ملاحظات زیست‌محیطی محقق نمايد.

شرکت دانش سبز ماهان مستقر در مرکز رشد دانشگاه ولیعصر رفسنجان در سال 1392 تاسیس شده و هیئت مدیره آن اعضاء هیئت علمی و کارشناسان خبره بخش کشاورزی می باشند. عمده فعالیت شرکت در زمینه تولید کودهای ویژه و خاص در بخش کشاورزی است و در این رابطه تا کنون بیش از 20 نوع کود شیمیایی خاص و 6 نوع کود بیولوژیک ویژه محصولات مختلف با برند ماتیلدا تولید نموده است. شرکت دانش سبز در زمینه مشاوره گلخانه­های هیدروپونیک توت فرنگی، خیار، گوجه و فلفل هم فعالیت مستمری دارد. در واقع این شرکت، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به شیوه‌ای دانش‌بنیان، به توسعه سبد نهاده مورد نیاز کشاورزان با کیفیت همتراز برندهای معتبر بین‌المللی پرداخته است. از جمله محصولات این شرکت که دایماَ در نتیجه تحقیق و توسعه در حال افزایش است، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

🌱فسفیت پتاسیم (Fooka)

🌱سیلیس ( Si-flex)

🌱پتاس بالا ۴۰درصد(K-flex)

🌱آهن ۶ درصدEDDHA

🌱 میکروموشن

 🌱التراروت

🌱کلسیم ۲۸ درصد(Calci flex)

🌱مولیبدن نیم لیتری (Moli flex)

🌱هیومیک اسید پودری

🌱بیولوگ مرکبات

 🌱بیولوگ انگور

🌱بیولوگ ذرت

 🌱بیولوگ کمپلکس

🌱بیولوگ گندم و جو

🌱هیومیک مایع ۴ لیتری

اسید آمینه مایع (Liqu amin35%)

🌱جلبک دریایی مایع (آلگافول)

🌱کلسیم مایع ۱۲٪

🌱پی اچ گارد نیم لیتری

🌱نیترات پتاسیم(کیسه 25 کیلویی)

🌱نیترات کلسیم(کیسه ۲۵ کیلویی)

🌱فروت آپ

 🌱فلاور آپ

🌱باکتری روت گاردین توت فرنگی / 🌱باکتری روت گاردین صیفی جات

🌱کود زیستی دیمیتر ( ۲۰۰ گرمی)

🌱کودزیستی لوان(قوطی۴۵ عددی)

🌱کود ماکرو ۳۶-۱۲-۱۲  / 🌱کود ماکرو۲۰-۲۰-۲۰

🌱۲۰-۲۰-۲۰ (ده کیلویی)

راه‌های تماس با شرکت:

http://agriiran.com/  www.Daneshsabz.com         اینستا گرام   @Matilda.fertilizer

تلفن: 09139403084    واتساپ:  گروه تولیدی ماتیلدا

 

 

شرکت تامین نهاده مهرآور (مهرآور)

arm (2)

 

 

شرکت تامین نهاده مهرآور (مهرآور) فعالیت خود را ابتدای دهه هشتاد در زمینه تولید و پرورش توت فرنگی به روش هیدروپونیک آغاز نمود. مهرآور در ادامه فعالیت خود توانست محصولات تولید شده خود را به کشورهای مختلف صادر نماید.

از اهم فعالیت‌های شرکت مهرآور می‌توان به این موارد اشاره نمود:

  1. تولید ارقام مختلف نشاء توت فرنگی در کرج
  2. طراحی گلخانه های هیدروپونیک
  3. طراحی سیستم های کشت هیدروپونیک توت فرنگی
  4. مشاوره فنی در زمینه پرورش توت فرنگی
  5. فروش و توزیع و صادرات میوه توت فرنگی
  6. همکاری با شرکت‌های معتبر بین‌المللی همانند شرکت NGS اسپانیا

 

شرکت دانش سبز ماهان مستقر در مرکز رشد دانشگاه ولیعصر رفسنجان در سال 1398 همکاری خود را با شرکت تامین نهاده مهرآور واقع در شهرستان کرج که در زمینه مشاوره گلخانه های هیدروپونیک بویژه توت فرنگی و تامین نهاده های بخش کشاورزی فعالیت می کند، آغاز کرد. این همکاری ثمرات مفیدی در زمینه توسعه شیوه های نوین و خلاقانه در تولیدات گلخانه­ایی و از طرف دیگر تولید کودهای ویژه جدید در بخش کشاورزی شده است.

با توجه به رویکرد اخیر تغییر شیوه کشاورزی به سیستم پایدار و ارگانیک و مرسوم شدن مصرف کودهای بیولوژیک و ارگانیک، و با توجه به وجود کودهای آلی بی کیفیت و سردرگمی کشاورزان در انتخاب کود مناسب، فعالیت‌های مشترک شرکت دانش سبز ماهان و  شرکت تامین نهاده مهرآور در زمینه­های زیر می­باشد:

  • ارایه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه تولیدات گلخانه­ای هیدروپونیک توت فرنگی، گوجه فرنگی و خیار شامل کلیه مراحل کشت تا برداشت با متخصصین کارآمد و شناخته شده
  • ارایه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه تجهیز گلخانه های هیدروپونیک برای کسب حداکثر کارایی در تولید
  • تولید و عرضه نهاده‌های کشاورزی ویژه کشت‌های هیدروپونیک و خاکی شامل انواع کود شیمیایی و بیولوژیک مبتنی بر تحقیق و توسعه
  • راه‌های تماس با شرکت:

 02632717181  تلفن                     http://iranmehravar.com/

 

 

همکاری چندجانبه برای نوآوری مشترک بین  دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و شرکت‌های مهرآور و دانش سبز ماهان

 

به‌منظور توسعة زمينه‌هاي همكاري مشترك و همه‌جانبه علمي، تحقیقاتی، فناوری، آموزشی و ترویجی و استفاده بهينه از ظرفيت‌هاي موجود طرفین برای پیشبرد نوآوری، تفاهم‌نامه همکاری في‌مابين دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از يك طرف و شرکت‌های مهرآور و دانش‌سبز ماهان در تابستان ۱۴۰۰ منعقد گردید.

با توجه به ظرفیت‌های ارزشمند دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از یک‌سو و تلاش شرکت‌های مهرآور و دانش سبز ماهان برای فعالیت در زیست‌بوم نوآوری کشاورزی استان گلستان از دیگر سو، همکاری‌های چندجانبه می‌تواند زمینه‌ساز تقويت و توسعه همكاري‌هاي في‌مابين با هدف دسترسي و بكارگيري تجربه، دانش فني و فناوري روزآمد در اجراي طرح‌هاي نوآورانه با ماهیت پژوهشي، مطالعاتي، توسعه‌اي، كاربردي، مشاوره‌اي و آموزشي، ترویجی در موضوعات مورد نیاز و تایید طرفین و نیز، شناسایی، شتابدهی و تجاری‌سازی طرح‌های تحقیقاتی- فناورانه در حوزه کشت‌وکارهای گلخانه و دیگر زمینه‌های مرتبط باشد.

در حال حاضر، واحد شتاب‌دهی شرکت‌های مهرآور و دانش سبز ماهان در مجتمع نوآوری دانشگاه واقع در پردیس دانشگاه (میدان بسیج) آماده دریافت  ایده‌ها و طرح‌های نوآور  و نیز ارایه خدمات  نوآورانه به علاقه‌مندان است.

   تاریخ آخرین بروزرسانی : 25 مهر 1400 - 09:28